حنای سرخ
خانه / پودر حنا / خرید عمده حنا در کیسه های کرباس

خرید عمده حنا در کیسه های کرباس

آیا می دانید پودر حنا این گیاه شفابخش به چه صورت بسته بندی و اماده می شود؟چرا پودر حنا باید در کیسه ای کرباس آماده و بسته بندی شود؟
در خيابان كاشاني يزد كوچه اي به نام كوچه مازاري وجود دارد كه در آن مغازه هايي به قدمت ۸۰ تا ۱۰۰ سال وجود دارند و اكنون به كار مازاري مشغول هستند.
با ورود به گذر مازاري ها، بوي عطر حنا در فضا پيچيده است و اين مهمترين معرف كوچه مازاري است و با ورود به اين كوچه، ديگر نيازي به هيچ نام و آدرس و نشاني نيست و عطر حنا و ادويه، رهگذران را به سوي مازاري ها مي كشاند.
در اين مغازه ها كه اغلب تاريك هستند و نور آنها از دريچه اي كوچك از سقف تامين مي شود، سكويي به بلندي كمتر از نيم متر وجود دارد كه سنگ بزرگ گردي بر روي آن قرار گرفته و سنگ به وسيله چوبي كه به آن متصل است، با حركت مردان قوي يا شتر و برخي چهارپايان ديگر به روي خود مي چرخد و آنچه بين سنگ و سكو قرار دارد را آسياب مي كند.
در اطراف سنگ مازاري و دستگاه بزرگ آسياب قديمي، اتاق هايي وجود دارد كه اغلب از آن براي انبار كردن ادويه و حناهاي نسابيده و نكوبيده استفاده مي شود و در اتاق ديگري همه مراحل دوخت كيسه از كرباس و بسته بندي حنا انجام مي شود.
کیسه های کرباس از آن هت مناسب هستن برای بسته بندی حنا که رطوبت پودر حنا را حفظ کرده و در عین حال هوا داخل آن در رفت و امد است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم دهقانی
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: 09132589565
مسئول فروش: 09133574868
شماره دفتر امارات: 00971504673536

مطلب پیشنهادی

بهترين هديه با پودر شگفت انگيز حنا

آيا مي خواهيد يه هديه شيك و خاص و در عين حال جالب و شگفت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonکلیک کنید